o Firmie

Sklep stacjonarny oraz internetowy kosiareczki24.pl jest autoryzowanym dealerem  marki STIGA .

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń ogrodowych szwedzkiej marki Stiga. Producent obecny na rynku od 1934 roku przez dziesiątki lat z powodzeniem sprzedaje najwyższej jakości sprzęt taki jak: kosiarki spalinowe, elektryczne, traktorki, pilarki, kosy, odśnieżarki, wertykulatory, rębarki, glebogryzarki, dmuchawy.

Decydując się na sprzęt ogrodowy Stiga wybieracie Państwo najwyższą jakość produktu, co gwarantuje niezawodność na długie lata. Dzięki bardzo dużej liczbie serwisów w całej Polsce Stiga oferuje niezawodne wsparcie dla klientów. Na sprzęt marki Stiga obowiązuje gwarancja do 3 lat.

 Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów. Przesyłki wysyłamy przez znane i sprawdzone firmy kurierskie.
Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo danych osobowych, szyfrowanie strony certyfikatem SSL oraz bezpieczne płatności bankowe przez renomowaną bramkę płatności przelewy24.pl które umożliwiają szybkie bezpieczne płatności. Posiadamy przejrzyste i sprawdzone procedury dokonywania zakupów i realizacji zamówień.
Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie doradztwa i doboru urządzeń.

Życzymy udanych zakupów.

Polityka prywatności

kosiareczki24.pl dokłada wszelkich starań, aby dane osobowe klientów były bezpieczne. Dodatkowo strona korzysta z zabezpieczeń SSL.

Wszystkie dane osobowe naszych klientów przechowywane są na specjalnym serwerze chronionym firewallem i wykorzystane tylko i wyłącznie do celów przeprowadzenia transakcji sprzedaży. Współpracując z naszą firmą mają Państwo 100 % pewności, że podane przez Państwa dane nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu.
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, które określono w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101 poz.926 z późn.zm.) oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych.

Klient ma prawo do wglądu, edycji, poprawiania swoich danych osobowych oraz prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić e-mailem.