Sklep stacjonarny mieszczący się w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 26 , oraz internetowy kosiareczki24.pl jest autoryzowanym dealerem  marki STIGA .

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń ogrodowych szwedzkiej marki Stiga. Producent obecny na rynku od 1934 roku przez dziesiątki lat z powodzeniem sprzedaje najwyższej jakości sprzęt taki jak: kosiarki spalinowe, elektryczne, traktorki, pilarki, kosy, odśnieżarki, wertykulatory, rębarki, glebogryzarki, dmuchawy   i inne

Decydując się na sprzęt ogrodowy Stiga wybieracie Państwo najwyższą jakość produktu, co gwarantuje niezawodność na długie lata. Dzięki bardzo dużej liczbie serwisów w całej Polsce Stiga oferuje niezawodne wsparcie dla klientów. Na sprzęt marki Stiga obowiązuje gwarancja do 3 lat.

 Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów. Przesyłki wysyłamy przez znane i sprawdzone firmy kurierskie.
Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo danych osobowych, szyfrowanie strony certyfikatem SSL oraz bezpieczne płatności bankowe przez renomowaną bramkę płatności przelewy24.pl które umożliwiają szybkie bezpieczne płatności. Posiadamy przejrzyste i sprawdzone procedury dokonywania zakupów i realizacji zamówień.
Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie doradztwa i doboru urządzeń.

Życzymy udanych zakupów.

 

Polityka prywatności

kosiareczki24.pl dokłada wszelkich starań, aby dane osobowe klientów były bezpieczne. Dodatkowo strona korzysta z zabezpieczeń SSL.

Wszystkie dane osobowe naszych klientów przechowywane są na specjalnym serwerze chronionym firewallem i wykorzystane tylko i wyłącznie do celów przeprowadzenia transakcji sprzedaży. Współpracując z naszą firmą mają Państwo 100 % pewności, że podane przez Państwa dane nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu.
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, które określono w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., Nr 101 poz.926 z późn.zm.) oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych.

Klient ma prawo do wglądu, edycji, poprawiania swoich danych osobowych oraz prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić e-mailem.